İş Ortağımız Olmak İster Misiniz?

DENİYOO EĞLENCELİ ONLINE ATÖLYELER PLATFORMU

DENİYOO İŞ ORTAĞIMIZ OLMAK İSTER MİSİNİZ?

Deniyoo ekibi olarak, müşterilerimize sunacağımız eğlence garantili atölye çalışmalarımızda işinde uzman Firma veya profesyonellerle çalışmak için son derece istekliyiz. Sizler gibi ulaşamadığımız kişilerin olacağının farkındayız. Bu sebeple, Deniyoo atölye kategorilerinde yer alan hizmet başlıklarında bir veya birden çok alanda atölye hizmeti verebileceğinizi düşünüyorsanız, atölye bilgilerinizle birlikte kendinize ait detaylı bilgiyi [email protected] adresimize mail atabilirsiniz. Sizinle tanışmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Deniyoo İş Ortağımız Olun

İŞİNİZİ BİRLİKTE BÜYÜTELİM

Deniyoo platformunda yer alan atölyeler kendi alanında konusunda uzman profesyonel eğitmenler tarafından verilmektedir. Bu platformda eğitim veren uzmanlarımız herhangi bir yatırım yapmadan online eğitimler sayesinde binlerce üyemizle buluşma fırsatını yakalıyorlar. Ayrıca satışını yapmamızı istediğimiz ürünler bulunuyorsa mağazamız üzerinden satışını gerçekleştiriyorlar. Haydi ne duruyorsunuz! Sizi de Deniyoo ailesinin bir üyesi olarak görmek için sabırsızlanıyoruz.

Bize Ulaşın
  • Binlerce Müşteri
  • Satış Gücümüz
  • Sıfır Yatırım
Binlerce Müşteri
Binlerce Müşteri
İster bir sanatçı olun, ister bir spor hocası isterseniz bitki tasarımına yıllarını vermiş bir kişi kendinizi uzman gördüğünüz bir alan bulunuyorsa Deniyoo platformunda atölyelerinizi duyurabiliriz.
Satış Gücümüz
Satış Gücümüz
Hizmet verdiğimiz Firmaların yüzbinlerce müşterisine atölyeleriniz sayesinde sizi tanıtabilir, MAĞAZA bölümümüzde sergileyeceğimiz bitmiş  ürünlerinizin satışını yapabiliriz. Deniyoo platformu sayesinde hizmet ve ürünlerinizi sağlam bir alt yapı ve güçlü pazarlama desteğimiz sayesinde tahmininizden çok kişiye bizim sayemizde ulaştırabilirsiniz.
Sıfır Yatırım
Sıfır Yatırım
Kendi yeteneğinizi ve ortaya çıkarttığınız ürün ve hizmetlerinizi bizim kanalımız sayesinde extra tanıtım maliyetlerine bütçe ayırmadan, Deniyoo platformumuz üzerinden duyurabiliriz.
Deniyoo iş ortağınız olmak için ne yapmam gerekiyor?

Deniyoo bir C&C markasıdır. C&C olarak Türkiye genelinde hizmet verdiğimiz farklı sektörlerde yer alan Firmaların üye ve müşterilerine sizin atölyelerinizi tanıtabilmemiz için öncelikle sizi iyi tanımak isteriz. [email protected] adresimize uzman olduğunuz atölye başlığı, atölye detayları, uzmanlığınız hakkında  bilgi paylaşabilirseniz size en kısa süre içerisinde dönüş yaparız.

Deniyoo iş ortağınız olabilmem için sadece buradaki kategorilerde mi eğitim vermem gerekiyor?

Deniyoo platformunda yer alan kategoriler bizim uzun zamandır araştırma yaptığımız ve bireylerin en fazla talep ettiği atölye başlıklarından oluşmaktadır. Fakat siz ufkumuzu açabilir ve farklı bir alan daha yaratmamıza sebep olabilirsiniz. Sizinle mutlaka görüşmek isteriz.

Bireysel ve kurumsal kategoriler arasındaki fark nedir?

Deniyoo platformunda yer alan atölyeler 2 gruba ayrılmıştır. Bireye özel atölyeler minimum 2 kişinin katılım sağlayabileceği ve online alım yapılabilecek atölyelerdir. Kurumsal atölyeler ise Firmalar tarafından personelleri için toplu olarak satın alınan atölyelerdir. Kurumsal kategoride yer alan atölyeler için öncelikle Firmanın çalışanları için bizden teklif alması gerekmektedir. Sizinle yapacağımız anlaşma, atölyenizin her 2 kategoride yer almasını sağlayacak şekilde olacak. Böylelikle çok daha fazla kişiye atölye verebileceksiniz.

Sizi işbirliğimizden en fazla memnun edecek öğeleri sıralar mısınız?

Deniyoo platformunda anlaşmalı olduğumuz atölye sahibi iş ortaklarımıza sorduk, "Sizi en fazla ne mutlu eder?"

Güven
80%
Takım Çalışması
71%
Şeffaflık
62%
Yeni Projeler
46%
Destek
25%
0
    0
    Sepetiniz
    Sepetiniz BoşAlışveriş Yap