toggle menu

Deniyoo Hakkında Merak Ettikleriniz

Bireylere Özel Deneyim Atölyeleri

Deniyoo’da yer alan tüm atölyeler, online yani bilgisayar veya cep telefonunuz üzerinden bir eğitmen eşliğinde eğitimini alarak evde rahatlıkla uygulayacağınız eğitim ve oyunlardır. Deniyoo atölyeleri, sizlerin eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamak için en fazla ilgi gören ve merak edilen kategorilerde hazırlanmıştır. Bu kategoriler sizlerin en fazla eğlendikleri, merak ettikleri ve deneyimlemek istedikleri alanlardan seçilmiştir.
 • Bireysel atölyelerimiz içinde yer alan sayısız atölyelerden kendiniz veya sevdiklerinizle birlikte deneyimleyeceğiniz, sizin için en uygun olanını seçin.
 • Bireysel veya sevdiklerinizle birlikte keyifli vakit geçirebileceğiniz atölye çalışmasını satın alın.
 • Atölyeyi satın aldıktan sonra üye olurken kullandığınız e-mail adresinize göndereceğimiz; atölye içeriği, atölye çalışmasını verecek iş ortağımıza ilişkin bilgileri ve ürün kiti bulunuyorsa ürün kiti içindeki malzemeleri içeren bilgileri bekleyin.
 • Satın aldığınız atölye çalışmasında ürün kiti bulunuyorsa, atölye günü gelmeden 2 gün önce adresinize teslim edilecek ürün kitini bekleyin.
 • Deniyoo’lu olmak için artık hazırsınız. Atölye günü geldiğinde online atölye hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
Deniyoo mağazamızda aşağıdaki kategorilerde yer alan ürünleri satın alabilirsiniz. Ödemeleri havale/eft veya kredi kartı yoluyla yapabilirsiniz.
 • Atölye Ürün Kitleri
 • Gıda Ürünleri
 • Aksesuarlar
 • Hobi Ürünleri
 • Hediye Çeki

Firmalara Özel Deneyim Atölyeleri

Firma çalışanlarınız veya müşterileriniz için ister “Kurumsal Atölye & Oyun” başlıklı atölyelerimizden isterseniz “Bireysel Atölyelerimizden” beğendiğiniz atölyeleri seçip satın alabilirsiniz. Toplu alımlar için oldukça avantajlı fiyatlarımızdan faydalanmak için lütfen teklif isteyiniz.
Firma olarak müşterilerinize, tedarikçilerinize veya iş ortaklarınıza özel farklı bir hediye alternatifi düşünürseniz Deniyoo atölyelerimiz tam size göre. Kuruma özel hazırladığımız Hediye Çekleri sayesinde iş yaptığınız kişilerin keyifli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Hediye çeklerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

E-Bültenimize Abone Olun


E-bültenimize kayıt olarak, Deniyoo platformuna en yeni eklediğimiz atölyelerden, oyunlardan ve farklı eğlenceli hizmetlerden ilk siz haberdar olabilirsiniz.
newsletter 2
Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
0
  0
  Sepetiniz
  Sepetiniz BoşAlışveriş Yap